Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers

بهار زیبا

سلام

دیروز مربی بچه های نوپا( که قراره پرند برای جشن توی گروه اونها باشه و برای همین لیست شعرهاشوم رو به من داد که با پرند تمرین کنم ) از من پرسید با پرند شعرهاشو کار می کنی ؟؟ منهم بادی به غبغب انداختم و گفتم آره و پرند هم خیلی خوب می‌خونه . مخصوصا بهار زیبا رو هم خیلی دوست داره و هم خیلی قشنگ میخونه. مربیشون گفت جدا خوب می‌خونه ؟ گفتم آره. گفت ولی اونکه جزء برنامه امسال نیست . این شعر رو برای پارسال بچه ها می‌خوندند !!!!!!!!!!!!!!! ( حالا پرند این شعر رو از کجا یاد گرفته و من چقدر با استعدادم !!!!!! که از پارسال فراموشم نشده بماند تازه معلوم شد که حتی یه نگاه هم روی برگه ننداختم که ببینم شعرهاشون چیه ولی واقعا خودش هر شعر رو که می خونه بعدش پیشنهاد می کنه که بهار زیبا رو هم بخونه)خجالت

امروز خاله زیور مهربون از اون اسباب بازیهای رویا که توپ داشت و میله داشت برای دیبا گرفته بود. دیبا اول صبح کلی ذوق کرد. واقعا شرمنده خاله زیور هستم تا همیشه به خاطر همه محبتهاش.

دیشب می خواستم خونه رو تمیز کنم دیبای گلم جاروبرقی رو برداشت و شروع کرد به کار کردن. بعد پرند هم اومد و هر کدوم تا ١٠ شماره جارو می‌کردند و می‌دادند به نفر بعدی. خدایا شکرت ! 

اگه یه نفر به‌طور کامل به لجن کشیده باشدتون و تا تونسته باشه به‌دلیل حسادت شدید زیر آبتون رو زده باشه بعد روز تولد دخترتون یه کادو براش بیاره باهاش چکار می‌کنید ؟؟؟؟؟؟؟ (هنوز بسته کادو پیچ شده توی کشوی میزم هست و رغبت نمی کنم اون کشو رو باز کنم. تازه وقتی که مدیرمون صدام زده بود و داشت سرزنشم می کرد که چرا با فلانی کار نمی‌کنی و اصول team work رو رعایت نمی‌کنی!!!!!! اومده و این کادو رو گذاشته روی میزم .تمام دیروز رو فکر کردم و به نظرم فشارم به زیر 7 رسیده بود )

این روزها سخت انرژی مثبت می‌خوام تا 10 اسفند 3 تا کار خیلی خفن دارم.

خداحافظ  بیاعلی (یاعلی)

فال حافظ امروز

دیریست که دلدار پیامی نفرستاد

ننوشت کلامی و سلامی نفرستاد

قندون امروز (حبه قند)        link        ۱۳۸٧/۱۱/۱٤ - مامان ديبا و پرند

 

بچگیهای دیبا و پرند