Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers

تولدت مبارک

سلام

 

دیبای گلم تولدت مبارک

دیبای عزیز ۴ سال از زندگیت رو در کنار ما سپری کردی . با خنده هات خندیدیم و با گریه‌ها ی کودکانه‌ات  زار زدیم. وجودت انرژی بود برای ما  که بکوشیم برای ساختن آینده ای بهتر برای تو و پرندی.

امروز در آستانه ورود به پنجمین سال زندگیت چیزی نداریم به جز اینکه بگوییم دوستت داریم تا امروز و همیشه به اندازه دنیاها ( که به قول خودت شامل ماهیها ، مورچه ها ، درختها و تمامی آدمهاست + آنچه که ما از دنیا می شناسیم که در تو و پرند خلاصه می شود ).

امروز دومین سالگرد تولد وبلاگ هم هست. مرسی از دوستان خوبی که توی این مدت دست دوستیمان را فشردند و با ما همراه شدند در شادیها و غمهامان.

 

دیروز بعد از ظهر با دیبا رفتیم خرید. یه گشتی توی یه فروشگاه اسباب بازی فروشی زدیم. یه چندتا وسیله رو نشون داد ولی گفت فکر کنم تو پول نداشته باشی که اینها رو برام بگیری.  ناراحتحاصل کار یه خونه باربی، یه میز بیلیارد و یه مجموعه ماه وستاره بود. بعد هم یه کیک .وقتی اومدیم خونه بهش گفتیم تولدت هست. شام رو با هیجان هرچه تمامتر خورد و بعد هم تولدش شد که با شکوه هرچه تمامتر و با حضور عمو خبید ( حمید) برگزار شد. یه کادوی جالب هم قبلا گرفته بودیم یه مجموعه کامل نیکولا کوچولو که خاله شلغم عزیز (شبنم نازنین)  زحمتش رو کشیده بود. 

پرند 3 بار به دیبا تولدش رو تبریک گفت. بعد هم توی خونه راه میره و بهش میگه خایوبه تبلد ( خانومه تولد) که یه تقلب از روی خاله کوچیکه است.

خداحافظ  بیاعلی ( یا علی )

فال حافظ امروز

حجاب چهره جان می شود غبار تنم

خوشا دمی که از آن چهره پرده بر فکنم

قندون امروز (حبه قند)        link        ۱۳۸٧/۱۱/۱۱ - مامان ديبا و پرند

 

بچگیهای دیبا و پرند