Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers

خداحافظ زبان

سلام

تیر ماه هم به خیر و خوشی سپری شد . تعطیلات عید فطر را تهران بودیم و خاله لیلی و نسیم و سپهر و عمو محسن اومدند خونه ما اگرچه که مدتش خیلی کم بود ولی همون دیدار کوتاه هم برای بچه ها خیلی خوب بود و با این وعده از هم جدا شدند که از این به بعد هر وقت که بریم مشهد، اونها هم مشهد هستند و بچه ها کلی می تونند با هم بازی کنند. توی اون مدت پل ط.بیعت را هم دیدیم و از اون بهتر شهربازی ژ.وپتر و فیلم سینمایی ن.هنگ ع.نبر بود که با هم دیدیم. کلاس زبان هم به سلامتی تموم شد و امتحان فاینال را دادند و خواهش کردند که برای ترم دوم تابستان ثبت نام نشوند که منهم به شدت استقبال کردم. سفارش مانتوهای سال آینده را دادیم و برای کتاب هم ثبت نام کردیم. پنجشنبه هم آزمون زبان ک.مبریج را شرکت کردند که حالا منتظر دریافت نتایج هستیم.

جمعه مسابقات ک.اراته بانوان استان تهران بود که به نظرم هرچند تلخ ولی به عنوان اولین تجربه برای اینها که تازه 1 ماه بود کمربند آبی گرفته بودند بسیار عالی و آموزنده بود. دیبا قرعه های بدی خورد ولی پرند با یک قرعه استراحت و یک قرعه با هم باشگاهی، موفق شد که در رشته ک.میته، رتبه سوم نونهالان زیر 40 کیلو را کسب کند. اگرچه که واقعا انتظار برنده شدن از هیچکدومشون را نداشتم و همینکه از این مسابقات سالم رد شدند کلی خدا رو شکر کردم. بهشون هم گفته بودم که ما با دوستاتون اومدیم اردو در کنارش، هم یکی دوتا مسابقه می دیم. و نهایت تلاش را هم بکار بردیم که کلا گند بزنیم به جو سالن مسابقه!!!!!! گوشه سالن در منطقه توریستی- تجاری ع.بدل آباد زیر انداز پهن کردیم و فلاکس چای و قابلمه غذا. یعنی مدیونید اگر فکر کنید که ما جدی نگرفته بودیم مسابقه رو !!!!!! در ضمن ما چون تجربه اولمون بود که می رفتیم برای تشویق تیم، تخمه نبرده بودیم که کلی با مشاور تیم بحث کردم که چرا اطلاعات کامل نمیده که ما چه امکاناتی باید داشته باشیم.

دیبا از داخل ح.مام داد زد مامان مامان. با استرس فراوان دویدم و پرسیدم که چی شده دیبا؟ گفت اگر بخواهیم از این خونه بریم ت.والت ف.رنگی رو هم با خودمون می بریم؟؟؟؟؟ چون من توی یک سری از خونه ها دیدم که به جای اون فقط یک سوراخ داخل حمام گذاشتند!!!!!!!!!!!!!!! بعد دیروز توی خیابون یک ت.والت ا.یرانی دید که کنار زباله ها انداخته بودند پرسید پس ت.والت ا.یرانی را با خودشون می برند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خداحافظ  بیاعلی (یاعلی)

فال حافظ امروز

پیرانه سرم عشق جوانی به سر افتاد

وان راز که در دل بنهفتم به در افتاد

قندون امروز (حبه قند)        link        ۱۳٩٤/٥/۱٠ - مامان ديبا و پرند

 

بچگیهای دیبا و پرند